vinarna1.jpg vinarna2.jpg vinarna3.jpg

Náš vinný sklep je naplněn výbornými víny od předních moravských vinařů. Nabízíme též příjemné posezení s přáteli přímo v prostorách vinného sklepa, kde u svíček chutná víno spolu s lahůdkami z naší kuchyně přímo úžasně.

 

NABÍDKA VÍN MORAVSKÝCH VINAŘŮ

Střední odborná škola vinařská Valtice

(SOŠV) - produkce vysoce kvalitních bílých a růžových vín z hroznů vypěstovaných na vlastních vinicích v katastru města Valtice. Na výrobě se podílejí i studenti v rámci své praxe. Vína získávají celou řadu ocenění na domácích i  zahraničních soutěžích. Terroir oblasti „Valticka“ je naprosto specifický a charakterem vína nenapodobitelný.

Vinařství Volařík, Mikulov - vinařství pěstuje a zpracovává odrůdy typické pro oblast pod Pálavou, některá vína jsou vyráběna z hroznů z ekologické produkce. Vyrábí přívlastková, zejména bílá, vína. Vinařství vytváří vlastní řadu vín TERROIR – spojení nejprestižnějších viničních tratí s nejvhodnější odrůdou. Vinařství se dokázalo v krátké době prosadit mezi producenty nejlepších vín v ČR. Mezi nejprestižnější ocenění v České republice patří Champion Valtických vinných trhů (v letech 2011, 2013, 2014), Král vín (2010,2011, 2012, 2014) a Vinař roku (2011 a 2014).

Vinařství Kadrnka, Březí - již čtvrtá generace rodinného vinařství z obce Březí u Mikulova.  Vždy se snaží produkovat špičkový hrozen - pouze ten je základem pro vynikající víno. Velký důraz je kladen na všechny práce ve vinici - co nejméně chemických zásahů, co nejšetrnější přístup ke keři, hroznu a vínu celkově. Ve vinařství pěstují nejen odrůdy pro oblast typické, ale i nové odrůdy, které mohou být kvalitativně na vysoké úrovni.

Vinařství Beneš, Hrušky - rodinné vinařství Jaroslava Beneše a jeho syna Romana bylo založeno v roce 1996, kořeny vinařství v rodině sahají však již do začátku 20. století. Produkce je zaměřena na jakostní a přívlastková suchá vína.